Treningi

Michał Karczmarczyk

PGA GOLF PROFESSIONAL
TRACKMAN CERTIFICATE LEVEL 2

W golfa zacząłem grać w wieku 6 lat i od razu poczułem, że jest to coś dla mnie. Już w wieku 12 lat trafiłem do Kadry Narodowej, gdzie przez kilka kolejnych sezonów udało mi się kilkukrotnie stanąć na podium Mistrzostw Polski, a także reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Po zakończeniu przygody z zawodniczym golfem zająłem się pracą trenera. Ukończyłem szkolenie PGA, a także zostałem Magistrem, na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Uważam, że w pracy trenera golfa niezwykle istotny jest dobry kontakt z uczniem i jego zrozumienie nad czym i dlaczego pracujemy. Trackman daje nam możliwość dokładnej analizy strzałów dzięki czemu, zarówno ułatwia moją pracę, jak i pokazuje zawodnikowi dokładnie z czego biorą się konkretne strzały.

Michał Guzowski

PGA Polska Golf Professional
Head Pro at Golf Club Zajączkowo
WatchItGolf ambassador

Od 5 roku życia grałem w tenisa ziemnego kilkukrotnie stając na podium Mistrzostw Sopotu do lat 12. Później w wieku 9 lat trafiłem na pole golfowe i tak zrodziła się moja miłość do golfa. Do 2016 roku grałem w golfa jako amator dochodząc do HCP 4,5. Zrozumiałem wtedy, że golf to moja pasja. Decyzja o wstąpieniu do PGA Polska dała mi szansę na to, aby pasja stała się moją pracą. W 2017 roku wstąpiłem do Akademii PGA Polska i rozpocząłem pracę jako trener gry w golfa w klubie Gdańsk Golf & Country Club, którego wcześniej byłem członkiem. Kolejne dwa lata szkolenie w Akademii PGA Polska spędziłem ucząc na terenie Sierra Golf Resort. Od kwietnia 2020 roku jestem pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia Instruktorów golfa PGA Polska. W maju 2020 rozpocząłem pracę na terenie Golf Club Zajączkowo pełniąc funkcję Head Pro. W sezonie 2021 rozpocząłem również współpracę z Tokary Golf Club.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od tego czasu staram się ciągle rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin ale moim priorytetem jest rozwijanie umiejętności golfowych. Zdobyłem certyfikaty: